PROFAL

PROFAL je vhodný pro střechy se sklonem od 5°. Jedná se o lakovaný pás z hliníkové slitiny, opatřený vysoce odolným polyvinyldenfluoridovým lakem (PVDF) a potažený ochrannou snímací PE fólií na pohledové straně plechu. Rubová strana plechu je opatřena lakem ve stejném odstínu.
Falcovaná krytina PROFAL je ideálním řešením pro novostavby a rekonstrukce rodinných domů, chat, chalup, památkových objektů, rekreačních objektů, oplechování střech a fasádních obkladů. PROFAL je díky své odolnosti vhodným řešením do extrémních horských podmínek a vyšších nadmořských výšek.
PROFAL připravujeme v požadovaných délkách návinů pro realizační firmy, ale také v naprofilovaných pásech pro přímou pokládku.

Výroba profilovaných pásů nebo příprava návinů je do 2 - 3 pracovních dnů od objednání.


Přednosti hliníkové střešní krytiny

Základní charakteristika

Tloušťka plechu0,7 mm
Výška profilu25 mm
Šíře600/1000 mm
Krycí šíře520 mm
Vyráběné délky - profilované1000 - 10 000 mm
Vyráběné délky - návinyDle požadavku, standardně cca 200kg
Minimální sklon
 

Základní odstíny

Vysoce kvalitní PVDF barvy: RAL 3016, 7016, 7036, 8004, 8016, 9006. Informujte se o aktuální nabídce barevných odstínů. Pohledová lícová strana je lakovaná PVDF lakem a rubová strana je opatřena ochranným lakem ve stejném odstínu.

Profilování
K dispozici máme vlastní profilovací zařízení Schlebach - Mini Plus. Profilování PROFAL provádíme v naší provozovně nebo s ohledem na místo realizace můžeme zajistit profilování na Vaší stavbě.

Montáž
Snadná a rychlá montáž s pokládkou na plnoplošné bednění.

Spojovací materiál
Základní kotevní prvek k dřevěným konstrukcím je duralový nebo nerezový hřeb odolný proti vytržení. Spojovací materiál je určený pouze pro nerezové příponky a ostatní střešní doplňky.

Příslušenství a doplňky

PROFAL RAL 3016 v návinuPROFAL RAL 3016 v návinuProfilování přímo na střeše


Katalog ke stažení |  KERAFalc  |  Střešní krytiny  |  Montážní návod  |