PARAPETY

Vyrábíme a dodáváme ohýbané hliníkové parapety, které jsou ekonomicky atraktivní variantou k taženému hliníkovému parapetu. Zakázková výroba parapetů je ideálním řešením pro atypické rozměry prvků.

Parapety lakované provedení (PES, polyesterová barva)

Standardně vyrábíme parapety v tl. plechu 0,80 - 1,0 - 1,2 mm (jiná tl. plechu po domluvě), v délkách do 3000 mm, v lakovaném provedení. Povrch ohýbaného parapetu lze opatřit ochrannou snímací PE fólií proti mechanickému poškození. K parapetům dodáváme i plastové a hliníkové krytky.
 

Základní barevné odstíny:

RAL 7016, 8019, 9006 a 9010 Lesk. Informujte se o aktuální nabídce barevných odstínů.

Parapety přírodní - nelakované provedení

Parapety vyrábíme i v přírodním, nelakované provedení v tl. plechu 0,80 - 1,0 - 1,2 - 1,5 - 2,0 mm (jiná tl. plechu po domluvě), v délkách do 3000 mm. Povrch ohýbaného parapetu lze opatřit ochrannou snímací PE fólií proti mechanickému poškození nebo je parapet určený k následnému práškovému lakování na odstín podle požadavků zákazníka.

Možné varianty parapetů

Parapet do krytky
Parapet do krytky
Parapet s kulatým uchem
Parapet s kulatým uchem
Parapet se zkoseným uchem
Parapet se zkoseným uchem
Parapet s uchem pod omítku
Parapet s uchem pod omítku
 

Práškové lakování parapetů
Zajišťujeme práškové lakování v jakékoliv barvě RAL pro všechny naše materiály. Práškové lakování, známé také pod názvem komaxit, využívá nejmodernějších technologií pro nanášení barevných práškových plastů. K tomu dochází za pomoci automatické chemické předúpravy, automatického nebo ručního stříkacího boxu a vypalovací pece. Lakujeme jednotlivé díly až o rozměrech 9 x 2,4 x 0,6 m (délka x výška x šířka). Obraťte se na nás s Vaší poptávkou.

 

Parapet s bočním uchemParapetHliníková krytka RAL 9010 - bíláPlastová krytka RAL 7016 - antracitPlastová krytka RAL 9010 - bílá


Katalog ke stažení |  Parapet do krytky  |  Parapet s kulatým uchem  |  Parapet se zkoseným uchem  |  Parapet s uchem pod omítku  |  Klempířské lišty  |  Střešní krytiny