HLINÍKOVÉ PROFILY

 
V nabídce vedeme hliníkové profily v přírodním stavu, ve slitině AlMgSi0,5 (EN AW-6060 T66),  nejenom ve standardní délce 6000 mm. Vybrané profily nabízíme i v povrchové úpravě přírodní elox a to v délce 6100 mm.  Přírodní profily zajišťujeme také s povrchovou úpravou - práškově lakované.

Profily dělíme na míru, kolmé řezy, řezy pod úhlem, rámečky...
Na zakázku zajišťujeme i jiné slitiny jako jsou EN AW-6061 / 6063 / 6061 / 6082.
 
Charakteristika slitiny EN AW-6060 T66: Dobrá svařitelnost, obrobitelnost, koroziodolnost, možnost dalších povrchových úprav (práškové lakování nebo eloxování) předurčují tento materiál k širokým možnostem uplatnění.
 
Způsob použití: Hliníkové profily mají velice široké uplatnění v nejrůznějších oborech jako je stavebnictví, strojírenství nebo chemickém průmyslu. Využívány jsou především pro konstrukce, vrata, brány, zábradlí, ploty, pergoly, různé rámy, atd.
 
Nabídka hliníkových profilů
 
Řezání hliníkových profilů
Profily dodáváme v celých délkách 6000, 7000 mm nebo je řežeme na délky dle Vašich požadavků již od délky 50 mm.
Při délce profilu do 3000 mm je účtován pouze nařezaný profil, při spotřebě více jak 3000 mm z tyče kupuje zákazník i zbytek profilu.
 
Svařování hliníkových profilů
Profily také svařujeme podle zadání a výkresu zákazníka.
 
Práškové lakování hliníkových profilů
Zajišťujeme práškové lakování, známé také pod názvem komaxit, pro všechny naše materiály. Práškové lakování využívá nejmodernějších technologií pro nanášení barevných práškových plastů. K tomu dochází za pomoci automatické chemické předúpravy, automatického nebo ručního stříkacího boxu a vypalovací pece.
Lakujeme jednotlivé díly až o rozměrech 9 x 2,4 x 0,6 m (délka x výška x šířka). Obraťte se na nás s Vaší poptávkou.
 
Hliníkové profily - jekl      Hliníkové profily - jekl   Hliníková kulatina         Hliníkové L-profily   Hliníkové L-profily               Hliníkové profily - trubka   Hliníkové profily - trubky   Hliníkový U-profil   Hliníkový profil - fáborkový jekl jednostranný   Hliníkový profil - fáborkový jekl oboustranný   Hliníkové profily - fáborkový jekl oboustrannýPoužití hliníkových profilůPoužití hliníkových profilůPoužití hliníkových profilů

Katalog ke stažení |    Katalog profily  |   Aktuální profily skladem | Výkresové profily S,Z,T  |