SILNÉ HLINÍKOVÉ FÓLIE

 
V nabídce vedeme silné hliníkové fólie, které mají charakteristické vlastnosti hliníku, kterými jsou nízká hmotnost, hygienická nezávadnost, chemická stálost na vzduchu a výborné bariérové vlastnosti. Fólie nabízíme z materiálu dle EN 573-3: EN AW-1050A (Al 99,5 %), v tloušťkách 0,020 (20 mikronů), 0,030 (30 mikronů),  0,050 (50 mikronů), 0,099 (99 mikronů) mm, v šíři 500 mm a návinech od 10 metrů na papírové dutince.
 
Rádi Vám na našem převíjecím zařízení zajistíme náviny hliníkových fólií v přesných délkách.
 
Způsob použití
Hliníkové fólie mají velice široké uplatnění a využívají se především v potravinářství, farmacii, laboratořích a pro tepelné izolace (např. pro sauny, izolace podlah, atd.), ale velmi oblíbené jsou i pro domácí využití. V domácnostech i restauracích jsou využívány na rožnění, grilování a jako obalový materiál.
 
ALOBAL
Nabízíme i klasický Alobal v tloušťce 0,0105 mm (10,5 mikronu) a šíři 290 mm na papírové dutince.
 
HLINÍKOVÉ MISKY
V našem hliníkovém sortimentu nemohou chybět hliníkové misky – kulaté nebo hranaté, které jsou vhodným doplňkem do domácností a restauračních zařízení. Misky jsou ideální pro uchování hotových jídel, lahůdek, při grilování a pečení. Snáší vysoké teploty při pečení i nízké při mražení. Misky z hliníkové fólie jsou hygienické, praktické a neovlivňují vlastnosti uchovávaných potravin.
 
HLINÍKOVÉ SAMOLEPÍCÍ PÁSKY
Hliníková vysoce přilnavá samolepící páska slouží k dokonalému obalení tepelných izolací na horkovodních vedeních, k vytváření reflexních vrstev pro optické snímání, k nekonečnému spojování hliníkových fólií a k přelepování spár izolačních materiálů kašírovaným hliníkem.
Výborně se hodí pro izolace a opravy ventilačních a klimatizačních systémů, ale poslouží i jako dobrá parotěsná zábrana. Použití pro vnitřní i venkovní aplikace. Páska je jednostranně lepící, široká 50 mm / 75 mm, v návinech 50 m. Spodní strana pásky je opatřena polyakrylovým lepidlem, který neobsahuje rozpouštědla.
 
STREČOVÉ FÓLIE
Silná strečová fólie slouží jako obalový materiál pro různé použití. Fólie je transparentní (průhledná), silná 23 mikronů a široká 500 mm, v návinech 170 m.
Silná hliníková folie   Silná hliníková folie   Silná hliníková folie   Silná hliníková folie   Silná hliníková folie   Hliníková miska      Hliníková miskaHliníková miska   Samolepící hliníková páska

Katalog ke stažení |   Silné fólie  |