JÍDLONOSIČE V TERMOOBALU
 
Jídlonosiče v termoobalu patří k nejprodávanějším výrobkům, které naše společnost dodává pečovatelským službám, charitativním společnostem, městským úřadům a dalším právnickým osobám a fyzickým osobám.
Jídlonosič v termoobalu se skládá z plastového termoobalu, který je vyroben jako dvouplášťová nádoba vyplněna termoizolační hmotou PUR. Dále obsahuje tři nerezové misky o objemu 0,9 l s víčky, které do sebe vzájemně zapadají. Součástí je také hliníkové nosidlo, sloužící k dobré manipulaci. Víčka misek mohou být nerezová (vzor 521) nebo plastová (vzor 523).
Použité materiály jsou určeny pro styk s potravinami.
Termoobal má velmi dobré izolační vlastnosti a je určen pro transport a uchování teplých pokrmů a tekutin. Jedná se o český výrobek, který byl zkoušen ve Státní zkušebně v Jablonci nad Nisou a je schválen hlavním hygienikem ČR. Vydáno prohlášení o shodě dle zákona č. 22/97 Sb.
 
NÁHRADNÍ DÍLY
 
Ke všem výrobkům dodáváme i náhradní díly, jako jsou drátěná hliníková nosidla, gumová těsnění termovíka, nerezové misky, nerezová víčka, plastová víčka, plastové čepy, termovíka s těsněním a další příslušenství.
 
PŘEPRAVNÍ KOŠE
 
Pro usnadnění manipulace s větším množstvím jídlonosičů v termoobalech doporučujeme zakoupit lehké drátěné přepravní koše potažené plastem. Jeden koš je určen pro manipulaci se čtyřmi jídlonosiči v termoobalu. Rozměr koše je 43 x 43 cm a výška 39 cm.
 

JídlonosičJídlonosič vzor 521Jídlonosič vzor 522Nerezové misky s nosidlem vzor 521Náhradní díly pro jídlonosičeNerezové misky s nosidlem vzor 521Termoobal jídlonosičeTransportní koš na 4 jídlonosiče


Katalog ke stažení |    Jídlonosiče  |   Návod k používání a údržbě jídlonosičů  |