DĚROVANÉ PLECHY A PÁSY určené k dělení na nestandardní délky a k výrobě  trapézových plechů a různých  provětrávacích prvků


Děrované plechy se využívají téměř v každém průmyslovém odvětví např. pro třídící plochy, filtrační koše, kryty, přepážky, výplně, architektonické prvky, zvukové izolace, vzduchotechniku, podhledy, větrací mřížky , atd., ale i k dekoračním účelům. Děrované plechy se vyrábí z hliníku, oceli třídy 11, pozinku a nerezi. Můžeme zajistit v kooperaci přímo z výroby dle požadavků a potřeb zákazníka.

Děrované plechy a pásy z hliníku s kruhovými otvory vedeme skladem v tl. 0,8 - 1,5 mm. o skladovém sortimentu se informujte.
Materiály na zakázky zajišťujeme s termínem 2-5 týdnů a to přímo z výroby. Na výrobu tvarovaných plechů a provětrávacích lišt vedeme sortiment jak v přírodní stavu, tak i v lakovaném provedení, v odstínu RAL 7016 - antracit.  

Popis nabízeného sortimentu, který můžeme také nabídnout:

Děrované plechy s kruhovými otvory se řadí mezi nejčastěji používaný typ děrování. Tento druh děrování je k dispozici s nejširší nabídkou otvorů, formátů a jakostí materiálů. Děrované plechy s kruhovými otvory využijete téměř v každém průmyslovém odvětví např. pro třídící plochy, filtrační koše, kryty, přepážky, výplně, architektonické prvky, zvukové izolace, vzduchotechnika, podhledy, větrací mřížky .

Děrované plechy se čtvercovými otvory se díky svému vzhledu řadí k nejpopulárnějším typům. Využívají se v mnoha odvětvích průmyslu a speciálně i v architektuře. Protože se jedná o řadové děrování, to je velká výhoda tohoto děrování, lze je dělit na různé rozměry se zachováním neperforovaných okrajů.

Děrované plechy s oválnými otvory se často využívají v zemědělské produkci pro účely třídění. V poslední době si našly své místo i v architektuře jako ozdobné prvky. Oválný tvar otvoru je možné vyrobit v polodlouhém i příčném směru dle požadavku zákazníka.

Děrované plechy s ozdobným děrováním se ve většině případů používají pro dekorační účely. Originální design, unikátní vzory děrování, které tyto vzory vytvářejí, vám umožňují vytvořit jedinečné fasády, zábradlí, pergoly, slunolamy či jiné architektonické prvky. Plechy se také používají pro rekonstrukci historických interiérů.


Děrovaný plech čtvercovýDěrovaný plech kruhovýDěrovaný plech kruhovýDěrovaný plech v barvě RAL 7016


Katalog ke stažení |   Plechy děrované  |