KERAKlik SD

KERAKlik SD

KERAKlik SD je hliníková střešní krytina, která imituje vzhled klasické falcované krytiny, s jednoduchým systémem zacvaknutí duté drážky, tzv. klik systémem. Krytina se pokládá na plné bednění a vhodný je prkenný nebo OSB záklop. Kotvení se provádí pomocí nerezových příponek a kotvící materiály jsou skryté. KERAklik doporučujeme v max. délkách do 8 m.

KERAKlik SD nabízíme v provedení - bez prolisu nebo s prolisem, ve standardní variantě s výstřihem rohů pro zaklapnutí falce. Díky oboustrannému výstřihu rohů si můžete až na stavbě zvolit směr pokládky tak, aby převládající směr větru nehnal vodu do zámků.

KERAKlik SD je z lakovaného pásu z hliníkové slitiny, vyráběný v hladkém provedení, s texturním povrchem nebo embosovaným (Stucco) povrchem, opatřený vysoce kvalitním polyesterovým lakem (PES) nebo polyvinyldenfluoridovým lakem (PVDF). Hliníková krytina je vhodná již od sklonu 8°, při napojení plechů v délce od sklonu 15°.

Drážková střešní krytina KERAKlik SD je ideálním řešením pro novostavby a rekonstrukce rodinných domů, chat, chalup, památkových objektů, rekreačních objektů a fasádních obkladů. KERAKlik SD je díky své odolnosti vhodným řešením do extrémních horských podmínek a vyšších nadmořských výšek. Díky jednoduchému designu si najde oblibu nejen u architektů, ale i u investorů a projektantů.

Výroba profilovaných pásů je 2 - 5 pracovních dnů od objednání. 
Profilujeme na zařízení QUADRO+. Profilování KERAKliku SD provádíme v naší výrobě.


Přednosti hliníkové střešní krytiny

 

Základní charakteristika

Tloušťka plechu 0,7 mm
Výška profilu 25
Šíře 500 / 600 / 625 mm
Krycí šíře 425 / 525 / 550 mm
Vyráběné délky 800 - 8000 mm
Minimální sklon 8° / při napojení 15°

 

Varianty krytiny KERAKlik

KERAKlik SD KERAKlik SD - s prolisem

Základní odstíny

Vysoce kvalitní PES barvy: RAL 3016, 7016, 8017, 9005, 9006. Pohledová lícová strana je lakovaná PES lakem a rubová strana je opatřena ochranným transparentním lakem.

Vysoce kvalitní PVDF barvy: RAL 7016, 8016, 8017. Pohledová lícová strana je lakovaná PVDF lakem a rubová strana je opatřena ochranným lakem ve stejném odstínu.
Informujte se o aktuální nabídce barevných odstínů.


Příslušenství a doplňky


KERAKlik SD KERAKlik SD KERAKlik - expediční box


Katalog ke stažení |  Střešní krytiny |  Montážní návod