KERAKlik

KERAKlik

Velmi elegantní a nadčasová krytina KERAKlik a KERAKlik SD je díky hliníkovému jádru spolehlivě nejodolnější výrobek na trhu a nejlepším ochráncem vašeho domova před povětrnostními vlivy. Díky jednoduchému a přímému designu si najde oblibu nejen u architektů, ale i investorů a projektantů.

Celkový vzhled je velmi podobný klasikým falcovaným krytinám jako je KERAFalc, avšak díky unikátní klikací drážce je systém nenáročný a rychlý na montáž. Veškeré kotvící prvky jsou stejně skryty jako u klasické stojaté drážky. S naší technickou podporou se může do montáže pustit i šikovný kutil. Místo složitého a pracného uzavření stojaté drážky stačí poklepnutím dutou drážku jen zacvaknout.

Nízká hmotnost umožňuje rekonstruovat starší konstrukce krovu, ale i navrhovat nové úspornější varianty. Díky oboustranému výstřihu rohů si můžete až na stavbě  zvolit směr pokládky tak, aby převládající směr větru nehnal vodu do zámků.

Vzhledem k dilataci materiálu a kotvení šrouby přímo do krytiny je maximální délka u provedení KERAKlik 4,5 metru. Pro delší střechy je připraveno provedení KERAKlik SD, kde kotvení je zajištěno kluznou příponkou a maximální délka může být až 8 metrů. 


Profilovací linka SCHLEBACH

Výroba profilovaných pásů je do 2 - 3 pracovních dnů od objednání.


Přednosti hliníkové střešní krytiny

Základní charakteristika KERAKlik

Tloušťka plechu 0,7 mm
Výška profilu 25
Šíře 500 / 600 / 625 mm
Krycí šíře 400 / 495 / 520 mm
Vyráběné délky 800 - 4500 mm
Minimální sklon 8° / při napojení 15°

Varianty krytiny KERAKlik

Základní charakteristika KERAKlik SD 

Tloušťka plechu 0,7 mm
Výška profilu 25
Šíře 500 / 600 / 625 mm
Krycí šíře 420 / 525 / 550 mm
Vyráběné délky 800 - 8 000 mm
Minimální sklon 8° / při napojení 15°

Základní odstíny

Vysoce kvalitní polyesterové barvy: RAL 3016, 7016, 8017, 9005, 9006. Informujte se o aktuální nabídce barevných odstínů. Pohledová lícová strana je lakovaná PES lakem a rubová strana je opatřena ochranným transparentním lakem.

Profilování
K dispozici máme vlastní profilovací zařízení Schlebach - QUADRO +. Profilování KERAKliku provádíme v naší provozovně. 

Montáž
Snadná a rychlá montáž s pokládkou na plnoplošné bednění.

Spojovací materiál
Základní kotevní prvek k dřevěným konstrukcím je duralový nebo nerezový hřeb odolný proti vytržení. Spojovací materiál je určený pouze pro nerezové příponky a ostatní střešní doplňky.

Příslušenství a doplňky

KERAKlik 25KERAKlik - čelo duté drážky před uzavřenímKERAKlik - uzavřené čelo duté drážkyKERAKlik s prolisemKERAKlik - expediční boxKERAKlik - expediční paleta


Katalog ke stažení |  Střešní krytiny |  KERAKlik