KERAFalc STUCCO

KERAFalc STUCCO je vhodný pro střechy se sklonem od 5°. Jedná se o lakovaný pás z hliníkové slitiny, opatřený polyesterovým lakem (PES) s povrchovou úpravou embos, tzv. STUCCO povrchem. Velmi zajímavě strukturovaný STUCCO povrch zvýrazní přednosti Vaší stavby. Rubová strana plechu je opatřena transparentním lakem.
Falcovaná krytina KERAFalc STUCCO je ideálním řešením pro novostavby a rekonstrukce rodinných domů, chat, chalup, památkových objektů, rekreačních objektů, oplechování střech a fasádních obkladů. KERAFalc STUCCO je díky své odolnosti vhodným řešením do extrémních horských podmínek a vyšších nadmořských výšek.
KERAFalc STUCCO připravujeme v požadovaných délkách návinů pro realizační firmy, ale také v naprofilovaných pásech pro přímou pokládku.

Výroba profilovaných pásů nebo příprava návinů je do 2 - 3 pracovních dnů od objednání.Přednosti hliníkové střešní krytiny

Základní charakteristika

Tloušťka plechu0,7 mm
Výška profilu25 mm
Šíře625 mm
Krycí šíře545 mm
Vyráběné délky - profilované500 - 10 000 mm
Vyráběné délky - návinyDle požadavku, standardně 100kg
Minimální sklon

Vedeme skladem základní šíři návinu 1250 mm, kterou dělíme podélně dle Vašich požadavků. Standardní šíře po nadělení je 625 mm.

Základní odstíny

Vysoce kvalitní polyesterové barvy: RAL 7016, 8017. Informujte se o aktuální nabídce barevných odstínů. Pohledová lícová strana je lakovaná PES lakem a rubová strana je opatřena ochranným transparentním lakem.

Profilování
K dispozici máme vlastní profilovací zařízení Schlebach - Mini Plus. Profilování KERAFalcu STUCCO provádíme v naší provozovně nebo s ohledem na místo realizace můžeme zajistit profilování na Vaší stavbě.

Montáž
Snadná a rychlá montáž s pokládkou na plnoplošné bednění.

Spojovací materiál
Základní kotevní prvek k dřevěným konstrukcím je duralový nebo nerezový hřeb odolný proti vytržení. Spojovací materiál je určený pouze pro nerezové příponky a ostatní střešní doplňky.

Příslušenství a doplňky

KERAFalc STUCCO RAL 7016 - detailKERAFalc STUCCO RAL 7016 - naprofilované šáryKERAFalc STUCCO RAL 7016 - detailKERAFalc STUCCO RAL 7016 - před zafalcováním spojeKERAFalc STUCCO RAL 7016 - před zafalcováním spojeKERAFalc STUCCO RAL 7016 - profilování šáruKERAFalc STUCCO RAL 8017 - detailKERAFalc STUCCO RAL 8017 - detail falcuProfilování přímo na střeše


Katalog ke stažení |  KERAFalc  |  Střešní krytiny  |  Montážní návod  |