KERAFalc PROFI

KERAFalc PROFI je vhodný pro střechy se sklonem od 5°. Jedná se o lakovaný pás z hliníkové slitiny, opatřený vysoce odolným polyvinyldenfluoridovým lakem (PVDF) a potažený ochrannou snímací černo/bílou PE fólií na pohledové straně plechu. KERAFalc PROFI má stejně kvalitní povrchovou úpravou PVDF jako PROFAL. Rubová strana plechu je opatřena lakem ve stejném odstínu.
Falcovaná krytina KERAFalc PROFI je ideálním řešením pro novostavby a rekonstrukce rodinných domů, chat, chalup, památkových objektů, rekreačních objektů, oplechování střech a fasádních obkladů. KERAFalc PROFI je díky své odolnosti vhodným řešením do extrémních horských podmínek a vyšších nadmořských výšek.
KERAFalc PROFI připravujeme v požadovaných délkách návinů pro realizační firmy, ale také v naprofilovaných pásech pro přímou pokládku.

Výroba profilovaných pásů nebo příprava návinů je do 2 - 3 pracovních dnů od objednání.Přednosti hliníkové střešní krytiny

Základní charakteristika

Tloušťka plechu0,7 mm
Výška profilu25 mm
Šíře625 mm
Krycí šíře545 mm
Vyráběné délky - profilované500 - 10 000 mm
Vyráběné délky - návinyDle požadavku, standardně 100kg
Minimální sklon

Vedeme skladem základní šíři návinu 1250 mm, kterou dělíme podélně dle Vašich požadavků. Standardní šíře po nadělení je 625 mm.

Základní odstíny

Vysoce kvalitní PVDF barvy: RAL 7016, 8016, 8017. Informujte se o aktuální nabídce barevných odstínů. Informujte se o aktuální nabídce barevných odstínů. Pohledová lícová strana je lakovaná PVDF lakem a rubová strana je opatřena ochranným lakem ve stejném odstínu.

Profilování
K dispozici máme vlastní profilovací zařízení Schlebach - Mini Plus. Profilování KERAFalcu PROFI provádíme v naší provozovně nebo s ohledem na místo realizace můžeme zajistit profilování na Vaší stavbě.

Montáž
Snadná a rychlá montáž s pokládkou na plnoplošné bednění.

Spojovací materiál
Základní kotevní prvek k dřevěným konstrukcím je duralový nebo nerezový hřeb odolný proti vytržení. Spojovací materiál je určený pouze pro nerezové příponky a ostatní střešní doplňky.

Příslušenství a doplňky

Kerafalc - naprofilovaný šárExpediční balení návinů KERAFalcuKerafalc - profilované šáryKerafalc profi ve svitkuKerafalc profi - naprofilované šáryKerafalc profi - naprofilované šáryKerafalc profi - zafalcované šáryProfilování přímo na střeše


Katalog ke stažení |  KERAFalc  |  Střešní krytiny  |  Montážní návod  |