KERAFalc NATUR

KERAFalc NATUR je vhodný pro střechy se sklonem od 5°. Jedná se o nelakovaný pás z hliníkové slitiny, s přírodním povrchem. Lesklý povrch časem zmatní a pokryje se vrstvou kysličníku hlinitého. Střecha je tak chráněna proti zrezivění a není potřeba ji ošetřovat nátěrem. Zároveň se jedná o nejlepší alternativu falcovaných krytin z pozinku nebo titanzinku.
Falcovaná krytina KERAFalc NATUR je ideálním řešením pro novostavby a rekonstrukce rodinných domů, chat, chalup, památkových objektů, rekreačních objektů, oplechování střech a fasádních obkladů. KERAFalc NATUR je díky své odolnosti vhodným řešením do extrémních horských podmínek a vyšších nadmořských výšek.
KERAFalc NATUR připravujeme v požadovaných délkách návinů pro realizační firmy, ale také v naprofilovaných pásech pro přímou pokládku.

Výroba profilovaných pásů nebo příprava návinů je do 2 - 3 pracovních dnů od objednání.Přednosti hliníkové střešní krytiny

Základní charakteristika

Tloušťka plechu0,7 mm
Výška profilu25 mm
Šíře625 mm
Krycí šíře545 mm
Vyráběné délky - profilované500 - 10 000 mm
Vyráběné délky - návinyDle požadavku, standardně 100kg
Minimální sklon

Vedeme skladem základní šíři návinu 1250 mm, kterou dělíme podélně dle Vašich požadavků. Standardní šíře po nadělení je 625 mm.

Profilování
K dispozici máme vlastní profilovací zařízení Schlebach - Mini Plus. Profilování KERAFalc NATUR provádíme v naší provozovně nebo s ohledem na místo realizace můžeme zajistit profilování na Vaší stavbě.

Montáž
Snadná a rychlá montáž s pokládkou na plnoplošné bednění.

Spojovací materiál
Základní kotevní prvek k dřevěným konstrukcím je duralový nebo nerezový hřeb odolný proti vytržení. Spojovací materiál je určený pouze pro nerezové příponky a ostatní střešní doplňky.

Příslušenství a doplňky

KERAFalc NATUR - detail šáruKERAFalc NATUR - ve svitkuProfilování přímo na střeše


Katalog ke stažení |  KERAFalc  |  Střešní krytiny  |  Montážní návod  |