• Hliníkové střechy
    s životností až 100 let

Jsme tu pro Vás! +420 608 900 433   obchod@keramet.cz

Hliníkové střechy

Hliníkové střechy od sklonu 5 stupňů. Tvarované a falcované střešní krytiny v lakovaném i přírodním (nelakovaném) provedení, klempířské prvky, okapový systém, spojovací materiál.

Plechy a pásy

Hliníkové plechy a pásy v lakovaném i přírodním (nelakovaném) provedení – hladké i embosované (Stucco). Hliníkové protiskluzové plechy, kartáčované plechy, děrované plechy a Tahokov. Pozinkované a titanzinkové plechy a pásy.

Hliníkové profily

Standardní hliníkové profily – jekly čtvercové a obdelníkové, ploché tyče, L profily, U profily, T profily, trubky, kruhové tyče, fáborkové jekly a eloxované profily. Výkresové profily na objednání. Profily dodáváme v celých délkách nebo řežeme na základě požadavku.

Hliníkové fólie

Opravdu silné hliníkové fólie, které jsou vhodné jako obalový materiál do domácností, do restaurací a pro technické izolace.

Služby

Široká nabídka služeb – stříhání a ohýbání plechů, podélné převíjení pásů, embosování, potahování plechů fólií, řezání profilů a další služby.

Proč
KERAMET ?

Přečtěte si o nás

KERAMET, spol. s r.o. působí na tuzemském trhu již od roku 1993 jako obchodník s polotovary a výrobky převážně z hliníku a jeho slitin.
Odborná úroveň poskytovaných služeb vychází z více jak čtyřicetileté zkušenosti v oboru hutnictví hliníkových polotovarů. Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou, a proto dbáme na stálé zkvalitňování poskytovaných služeb. V naší společnosti je zaveden systém managementu jakosti dle normy ISO 9001:2009 a jsme pravidelně auditováni certifikační společností.
Rádi Vám v případě potřeby poradíme. Technické poradenství a cenové kalkulace provádíme zdarma.