Vyberte stránku

Zobrazit pouze přesnou shodu
Search in title
Search in content
Hledat v příspěvcích
Hledat ve stránkách
Filter by Categories
NOVINKY
Novinky 2014 a starší

Jídlonosiče v termoobalu

 

Jídlonosiče z nerezu v termoobalech patří k nejprodávanějším výrobkům, které naše společnost dodává:

  • Pečovatelským službám
  • Charitativním společnostem
  • Městským úřadům a dalším právnickým společnostem
  • i fyzickým osobám

Jídlonosič se skládá z plastového termoobalu, který je vyroben jako dvouplášťová nádoba vyplněna termoizolační hmotou PUR. Dále obsahuje tři nerezové misky o objemu 0,9 l s víčky, které do sebe vzájemně zapadají. Součástí je také Al nosidlo, sloužící k dobré manipulaci. Použité materiály jsou určeny pro styk s potravinami.

Termoobal má velmi dobré izolační vlastnosti a je určen pro transport a uchování teplých pokrmů a tekutin. Jedná se o český výrobek, který byl zkoušen ve Státní zkušebně v Jablonci nad Nisou, a je schválen hlavním hygienikem ČR. Vydáno prohlášení o shodě dle zákona č. 22/97 Sb.

KERAMET_Jídlonosiče v přepavním koši

Ke stažení


pdf  Katalogový list_Jídlonosiče s termoobalem

pdf  KERAMET_cenik_Jidlonosicu v termoobalu_2017

 

 

Jídlonosič s temoobalem provedení č. 521

Skládá se ze tří nerezových misek, opatřených nerezovými víčky, které do sebe vzájemně zapadají. Víčka i misky jsou vyrobeny z ušlechtilé nerezové oceli CRNi 18/10 dle DIN1.4301. Tento typ jídlonosičů vedeme standardně skladem.

Jídlonosič s termoobalem provedení č. 522

Skládá se ze tří nerezových misek, opatřených plastovým zaklapávacími víčky, které brání nežádoucímu vytečení tekutých pokrmů. Misky jsou vyrobeny z ušlechtilé nerezové oceli CENi 18/10 dle DIN 1.4301. Každá miska má navíc dvě držadla z nerez drátu pro snadné uchopení. Tento typ jídlonosičů je na objednání (termín dodání: 1 – 2 týdny).

Jídlonosič s termoobalem provedení č. 523

Skládá ze tří nerezových misek, opatřených plastovými zaklapávacími víčky, které brání nežádoucímu vytečení tekutýchpokrmů. Misky jsou vyrobeny z ušlechtilé nerezové oceli CENi 18/10 dle DIN 1.4301. Tento typ jídlonosičů je na objednání (termín dodání: 1 – 2 týdny).

Jídlonosič provedení č. 524

Skládá se ze tří nerezových misek, opatřených nerezovými víčky, které do sebe vzájemně zapadají.  Každá miska má navíc dvě držadla z nerez drátu pro snadné uchopení. Tento typ jídlonosičů je nejdražším provedením a informujte se o jejich dostupnosti.

Přepravní koš

Pro usnadnění manipulace s větším množstvím jídlonosičů v termoobalech Vám doporučujeme zakoupit lehké drátěné přepravní koše potažené plastem. Jeden koš je určen pro manipulaci se čtyřmi jídlonosiči v termoobalu. Rozměr koše je 43 x 43 cm a výška 39 cm.

Náhradní díly

Ke všem výrobkům dodáváme i náhradní díly, jako jsou drátěná hliníková nosidla, gumová těsnění termovíka, nerezové misky, nerezová víčka, plastová víčka, plastové čepy, termovíka s těsněním a další.