Vyberte stránku

Zobrazit pouze přesnou shodu
Search in title
Search in content
Hledat v příspěvcích
Hledat ve stránkách
Filter by Categories
NOVINKY
Novinky 2014 a starší

Hliníkové střešní krytiny

 

KERAMET, spol. s r. o. je českým výrobcem lehkých krytin, klempířských prvků a okapových systémů z hliníku a jeho slitin.

Máme řešení pro šikmé střechy už od sklonu 5 stupňů, pro které nabízíme falcovatelné krytiny s označením KERAFalc – v lakovaném i nelakovaném provedení.

V případě, že má Vaše střecha sklon 10 stupňů a více, nabízíme hliníkové tvarované plechy s obchodním názvem KERAkryt, KERAL nebo KPTR. V nabídce vedeme tvarované plechy s výškou vlny 13 – 40 mm. Tyto krytiny vyrábíme ve více než patnácti barevných provedeních a různých tloušťkách.

Naše společnost není pouze výrobcem střešních krytin, ale i vyrábíme i všechny potřebné klempířské prvky, jak standardní, tak i prvky dle individuální potřeby.

Dalším nezbytným doplňkem je kompletní okapový systém. Vyrábíme žlaby a svody v délkách do 4000 mm.

 

Rádi Vám zpracujeme na Vaši střešní krytinu zcela nezávaznou cenovou nabídku. 

Přednosti hliníkové krytiny

 

 • Nízká hmotnost
  Hliníková krytina je lehká, ale zároveň i pevná. Zatíží krovy třikrát méně než jiný ocelový plech.
 • Dlouhá životnost a vysoká odolnost
  Vedle hmotnosti je velkou předností hliníkových plechů jejich odzkoušená životnost, která je neomezená. Hliníková krytina se dobře vyrovnává s působením extrémních povětrnostních podmínek, má výborné tepelně izolační vlastnosti, nepodléhá korozi a je bezúdržbová.
 • Ekologicky a zdravotně nezávadná, recyklovatelná
  Plná recyklovatelnost materiálu umožní získat až 25 % její původní, pořizovací ceny.
 • Ekonomicky výhodná a estetická
  Vzhledem k užitným vlastnostem je hliníková krytina ekonomicky výhodná. Díky široké nabídce tvarů, tlouštěk plechů a barevných odstínů je hliníková krytina moderní a estetická.