Vyberte stránku

Zobrazit pouze přesnou shodu
Search in title
Search in content
Hledat v příspěvcích
Hledat ve stránkách
Filter by Categories
NOVINKY
Novinky 2014 a starší

Děrované plechy a tahokov

 

KERAMET, spol. s r.o. nabízí i hliníkové děrované plechy a tahokov.

Děrované plechy

Děrované plechy se vyrábí z tabulí či svitků, které se na vysokotlakých lisech perforují pomocí příslušných nástrojů. Typ nástroje se volí podle požadovaného způsobu děrování. U plechů o větší síle než 10 mm se otvory obvykle vypalují.

Otvory mohou být: kruhové, čtvercové, oválné.

Tahokov

Tahokov je mřížovina vyráběna z pásu, který se nastřihne, posune, opět nastřihne a následně natáhne, čímž vznikne oko. Natažením se materiál mírně vertikálně pootočí, proto lze tahokov ještě následně převálcovat a srovnat. Různé velikosti typu oka se volí patřičnými nástroji. Tahokov se vyrábí z ocelí třídy 11, pozinku a hliníku. Na přání zákazníka lze vyrobit z jiných materiálů jako je bronz, mosaz, měď.

Oka mohou být: čtvercová, kruhová, kosočtvercová, šestihranná.

Použití

Použití plechů má široké uplatnění – ve stavebnictví, strojírenství, ale i jiných oborech. Používá se například jako výplně zábradlí, plotů, bran, k dekoracím, síta, větrací mříže.

Rozměry tahokovu skladem

Síla

(mm)

Šířka

(mm)

Délka

(mm)

Velikost oka (mm)
0,80 1000 2000 8 x 4
1,00 1000 2000 16 x 8


Novinka!

Přesnost ohýbaných prvků, přístřihů a možnost výroby složitých výrobků nám umožňují nová moderní výrobní zařízení. Nabídku našich služeb jsme rozšířili o oboustrannou ohýbací linku, která ohýbá přesně i kónicky do tl. 2,0 mm a délky prvku 3200 mm. Další novinkou je nejmodernější dělící zařízení, na kterém dělíme plechy do tl. 8,0 mm hliníku, šíře 3000 mm, s přesností +/- 1,0 mm.

Naše služby: stříháme na míru, ohýbáme, …

Zašlete nám Vaši poptávku na děrovaný plech nebo tahokov a rádi Vám zpracujeme nezávaznou nabídku.