Vyberte stránku

Zobrazit pouze přesnou shodu
Search in title
Search in content
Hledat v příspěvcích
Hledat ve stránkách
Filter by Categories
NOVINKY
Novinky 2014 a starší

Historie společnosti

 

KERAMET, spol. s r.o. působí na tuzemském trhu již od roku 1993, jako výrobce a obchodník s polotovary a výrobky především z hliníku a jeho slitin. Od počátku své činnosti se úzce specializujeme na dodávky hliníkových materiálů, jako jsou hliníkové svitky, plechy, profily, fólie. V posledních letech, s ohledem na rozšíření výrobních zařízení, je i českým výrobcem trapézových plechů a střešních krytin.

V roce 2010 jsme otevřeli moderní skladově-výrobní centrum o rozloze 3000 m2. S výstavbou skladových prostor jsme rozšířili sortiment služeb, které našim zákazníkům nabízíme. V současné době se jedná především o úpravy materiálů v podobě stříhání, ohýbání, převíjení svitků, tvarování plechů, embosování plechů a svitků, potahování PE fólií, řezání tvarovaných plechů i profilů, výroba okapových systémů, stavění falců, svařování a další. Provozovnu naší společnosti naleznete nedaleko Prahy v Králově Dvoře u Berouna.

V unikátním muzeu hliníku společnosti KERAMET naleznete nejen artefakty historické (staré až 100 let), ale i výrobky z dob nedávno minulých, přičemž se Vám dostane i odborného výkladu.

Proč si vybrat nás?

Z

Tradice od roku 1993

Z

Odborná úroveň poskytovaných služeb

Z

Individuální přístup ke každému zákazníkovi

Z

Rychlost a kvalita výroby

Z

Poradenství a cenové kalkulace zdarma

KERAMET, Vaše hliníková jistota.