Vyberte stránku

Zobrazit pouze přesnou shodu
Search in title
Search in content
Hledat v příspěvcích
Hledat ve stránkách
Filter by Categories
NOVINKY
Novinky 2014 a starší

.

O společnosti

KERAMET, spol. s r.o. působí na tuzemském trhu již od roku 1993 jako obchodník s polotovary a výrobky převážně z hliníku a jeho slitin.

1240_lKERAMET uspokojuje potřeby maloodběratelů, prostřednictvím drobných dodávek, spolupracuje s obchodními, výrobními i realizačními společnostmi a zároveň spolupracuje s významnými tuzemskými i zahraničními obchodními partnery.

Naše hliníková nabídka


Provozovnu naší společnosti naleznete nedaleko Prahy v Králově Dvoře u Berouna. V roce 2010 jsme otevřeli moderní skladově-výrobní centrum o rozloze 3000 m2.

Nabízíme kompletní sortiment materiálů a služeb a to nejen z hliníku.

katalog PDFKATALOG ke stažení v PDF

Staňte se i Vy našimi spokojenými zákazníky!

Odborná úroveň poskytovaných služeb vychází z více jak čtyřicetileté zkušenosti v oboru hutnictví hliníkových polotovarů.  Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou, a proto dbáme na stálé zkvalitňování poskytovaných služeb. V naší společnosti je zaveden systém managementu jakosti dle normy ISO 9001:2009 a jsme pravidelně auditováni certifikační společností.

Rádi Vám v případě potřeby poradíme. Technické poradenství a cenové kalkulace provádíme zdarma.

EET – Elektronická evidence tržeb je zde prováděna v BĚŽNÉM REŽIMU
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

GDPRod 25. května 2018 vstoupilo v platnost obecné nařízení o ochraně osob-ních údajů fyzických osob, celým názvem Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679. Z tohoto důvodu jsme povinni Vás informovat, že Vaše osobní údaje evidujeme v rozsahu: jméno a příjmení, IČ, fakturační/dodací adresa, telefonní číslo, e-mail. Veškeré tyto informace, jsou použity výhradně za účelem splnění zákonných požadavků a obchodní spolupráce. Více informací zde.

Proč si vybrat nás?

Z

Tradice od roku 1993

Z

Odborná úroveň poskytovaných služeb

Z

Individuální přístup ke každému zákazníkovi

Z

Rychlost a kvalita výroby

Z

Poradenství a cenové kalkulace zdarma

KERAMET, Vaše hliníková jistota.

 

Fotografie z realizací hliníkových střešních krytin

Podívejte se na fotografie z realizací střešních krytin od našich zákazníků a nechte se inspirovat naší nabídkou. Hliníková střešní krytina je nejlehčí plechová krytina s neomezenou životností. Je vhodná pro firmy z oboru i domácí kutily.
 Více z našich realizací

KERAMET_KERAFalc_RAL 7016_1 (2)

Provozovna společnosti, Králův Dvůr u Berouna

KERAMET, spol. s r. o.

Sklad D5 - Exit 22, Králův Dvůr